ČMT

Koruna ke koruně

Každá volební kampaň něco stojí. Předběžný rozpočet kampaně ČMT je cca 50.000,- Kč. Financování zajišťují naši kandidáti ze svých prostředků. Uvítáme proto každou pomoc. Čím viditelnější naše kampaň bude, tím větší šanci máme uspět. Finanční příspěvky je možno poskytovat prostřednictvím hnutí STAN, které má (na rozdíl od ČMT) pro tento účel nástroje (více zde). Příspěvky budou použity výhradně na kampaň ČMT. Pokud byste nás chtěli podpořit, napište nám na volby@snk-cmt.cz.

Dobrovolníci vítáni

Podpořit ČMT je možno i jinak než finančně. V kampani budeme roznášet letáky, oslovovat voliče, pořádat setkání s občany – tam všude přivítáme dobrovolníky, kteří nám pomohou postavit stánek, distribuovat propagační materiály či nás podpoří prostě jen tím, že na naši akci přijdou. Oceníme i pomoc materiální, ať už se jedná o tiskařské služby, dodávku papírů, přepravu stánků apod. Máte-li zájem přispět k volebnímu úspěchu ČMT, kontaktujte nás na volby@snk-cmt.cz.

Sledujte náš Facebook

Spolupracujeme

STAN

Informace jsou důležité

Podpořit ČMT můžete i tak, že o nás řeknete svým přátelům a známým. Navštivte náš profil na Facebooku a dejte nám svůj „Like“. Sdílejte naše zprávy s přáteli. Upozorněte na náš web. Přispějete tak k tomu, aby se o ČMT dozvědělo více lidí. My v ČMT jsme připraveni pro naši městskou část a všechny, kdo v ní žijí, poctivě pracovat. Společně s vámi to dokážeme.

Anebo nám jen napište